Ogłoszenia

Strona główna » O nas » Ogłoszenia

Poszukujemy kierownika działu edukacji kulturalnej i organizacji imprez

foto

Zapraszamy do składania ofert na stanowisko: Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez do 12 kwietnia 2024 r.

więcej

Szukamy opiekunów do działań feryjnych !

foto

Zatrudnimy opiekuna/opiekunkę do pomocy przy realizacji działań feryjnych organizowanych w naszej instytucji. Wymagany - kurs wychowawcy / opiekuna wypoczynku dzieci i młodzieży. Mile widziani studenci!

więcej


Zmiana lokalizacji zajęć z Gimnastyki Artystycznej

foto

OGŁASZAMY, ŻE ZAJĘCIA Z GIMNASTYKI ARTYSTYCZNEJ - 30 WRZEŚNIA - WYJĄTKOWO ODBĘDĄ SIĘ W INNEJ LOKALIZACJI. GODZINY ZAJĘĆ BEZ ZMIAN. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY 86 216 32 26

więcej

REGULAMIN ZAJĘĆ MDK-DŚT / SEZON 2023-2024

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w ramach statutowej działalności organizuje zajęcia artystyczne, adresowane do mieszkańców Łomży i okolic. Zasady uczestnictwa w zajęciach określa niniejszy regulamin.

więcej

Nabór instruktorów do prowadzenia zajęć na sezon artystyczny 2023/2024 w MDK DŚT

foto

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych ogłasza nabór na instruktorów do prowadzenia zajęć na sezon 2023/2024. Poszukujemy doświadczonych, ambitnych instruktorek i instruktorów, którzy wzbogacą obecną ofertą zajęć artystycznych, kulturalnych, edukacyjnych i ruchowych w MDK DŚT.

więcej

Szukamy specjalisty do spraw wystawiennictwa

foto

JEST PRACA dla SPECJALISTY DO SPRAW WYSTAWIENNICTWA ! Zapraszamy do składania ofert osobiście lub na adres: sekretariat@mdk.lomza.pl. Termin składania ofert upływa 22 lutego 2023 r. o godzinie 15.00. Szczegółowy opis stanowiska pracy poniżej…

więcej

Szukamy opiekunów do działań feryjnych

foto

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych (MDK-DŚT) zatrudni opiekuna do pomocy przy realizacji działań feryjnych organizowanych w instytucji.

więcej

Chór Amici poszukuje tenorów !

foto

Kochasz muzykę i wspólny śpiew? Chór Kameralny Amici, działający przy Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży poszukuje tenorów.

więcej

ZAPRASZAMY DO KULTURY !

foto

Szanowni goście z Ukrainy, zapraszamy Was do udziału w bezpłatnych zajęciach artystycznych w Domu Kultury. Nasze zajęcia :

więcej

Praca dla Głównego Księgowego MDK-DŚT

foto

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy - GŁÓWNY KSIĘGOWY.

więcej

Praca dla instruktora plastyki

foto

informujemy o zakończeniu z dniem 21 marca 2022r naboru aplikacji na stanowisko instruktora plastyki.

więcej

Wytyczne odnośnie stanu epidemii (COVID-19) dla uczestników zajęć organizowanych przez MDK-DŚT

foto

Rodzice/prawni opiekunowie uczestników zajęć organizowanych przez Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych:

więcej

Poszukiwany Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez.

foto

DYREKTOR MDK-DŚT ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez.

więcej

REGULAMIN ZAJĘĆ MDK - DŚT w Łomży

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w ramach statutowej działalności organizuje zajęcia artystyczne, adresowane do mieszkańców Łomży i okolic. Zasady uczestnictwa w zajęciach określa niniejszy regulamin.

więcej

Praca dla Instruktora / Animatora

foto

DYREKTOR MIEJSKIEGO DOMU KULTURY- DOMU ŚRODOWISK TWÓRCZYCH W ŁOMŻY OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO INSTRUKTORA ZAJĘĆ MERYTORYCZNYCH Z ZAKRESU: Plastyki, Muzyki, Tańca, Teatru, Filmu, Literatury bądź innych dziedzin kultury. SZUKAMY CIĘ, JEŚLI: - jesteś kreatywna/ kreatywny - chcesz się realizować kreując kulturę - lubisz pracę z ludźmi - masz ciekawy pomysł (mile widziane doświadczenie) OFERUJEMY: • zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej • działania według samodzielnie stworzonego programu • otwartość na Twoje pomysły, pracę pełną możliwości i wyzwań zawodowych • możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych • atrakcyjne wynagrodzenie – wysoka stawka godzinowa • przyjazną atmosferę w środowisku pracy Na oferty zawierające CV i krótki opis proponowanych działań i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w związku z prowadzonym naborem czekamy do 6 września 2021r Ofertę możesz przekazać na adres sekretariat@mdk.lomza.pl , za pośrednictwem urzędu pocztowego lub osobiście.

więcej

Praca dla specjalisty ds. wystawienniczych

foto

Uwaga ! Przedłużamy termin składania ofert do 30 września !

więcej

Szukamy Kierownika

foto

DYREKTOR MDK-DŚT ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez. Zmieniamy termin składania dokumentów !

więcej

Działamy online.

foto

Ledwo wróciliśmy z imprezami, a już musimy je kończyć... W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w okresie 20 marca – 9 kwietnia Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zawiesza działalność edukacyjną i kulturalną z udziałem uczestników. Zajęcia odbywają się wyłącznie online. Prosimy o kontakt z instruktorami. Zamknięta do odwołania jest również Galeria Pod Arkadami na Starym Rynku.

więcej


« · 1 · 2 · »» · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001