Małe Granty MDK-DŚT

Strona główna » O nas » Małe Granty MDK-DŚT

WYNIKI

foto

Zwycięzcą III edycji konkursu Małe Granty MDK DŚT „Kultura wspólna sprawa” został projekt „UKU-LATO. CO TY NA TO?”. Bardzo ciekawa inicjatywa, która ma na celu przybliżyć muzyczną kulturę Hawajów. W dniach 28-29 czerwca odbędą się warsztaty śpiewu, nauki gry na ukulele, które zakończą się koncertem uczestników projektu. Zaczynamy wakacje w hawajskich klimatach: wesoło, kolorowo i wyjątkowo oryginalnie.

więcej

KULTURA WSPÓLNA SPRAWA - III edycja konkursu Małe Granty MDK-DŚT

foto

Ogłaszamy 3. edycję konkursu na Małe Granty MDK-DŚT „Kultura wspólna sprawa”. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszej imprezy kulturalnej, np. koncert, warsztaty, wystawa, spotkanie z pisarzem, przegląd filmowy. MDK-DŚT zapewnia pomoc merytoryczną, zaplecze techniczne i lokalowe. Można zdobyć 2 500 złotych i trzeba być z Łomży. Na wioski czekamy do 25 marca 2022 r.

więcej

WYNIKI

foto

Ogłaszamy zwycięzcę konkursu MAŁE GRANTY MDK-DŚT - KULTURA WSPÓLNA SPRAWA !!! W drugiej edycji konkursu Nagroda wędruje do Kapeli Miód na Serce, która 10 grudnia 2021r. wszystkich miłośników muzyki tradycyjnej zaprasza na koncert i wspólne śpiewanie „A na drzezie,na dembzie".

więcej

KULTURA WSPÓLNA SPRAWA - II edycja konkursu małych grantów MDK-DŚT

foto

Jesteś z Łomży ? Masz pomysł na kulturalne wydarzenie - możesz zdobyć 2500 złotych na jego realizację - ogłaszamy II edycję konkursu „Kultura wspólna sprawa”. Celem konkursu jest promowanie oddolnych inicjatyw kulturalnych. Wśród zgłoszeń wyłonimy najciekawszą propozycję np. koncert, warsztaty, wystawę, spotkanie z pisarzem, przegląd filmowy… Dofinansujemy i zapewniamy pomoc merytoryczną, zaplecze techniczne i lokalowe. Na wioski czekamy do 25 października 2021 r.

więcej

WYNIKI

foto

Mamy rozstrzygnięcie konkursu na Małe Granty MDK-DŚT - KULTURA WSPÓLNA SPRAWA. Wygrały dwa projekty ex aequo:

więcej

Informacja po 1. etapie konkursu

foto

Informujemy, że na konkurs KULTURA WSPÓLNA SPRAWA płynęły cztery wnioski !!!

więcej

KULTURA WSPÓLNA SPRAWA. Małe Granty MDK-DŚT. Regulamin

foto

Jesteś z Łomży ? Masz pomysł na kulturalne wydarzenie - możesz zdobyć 2000 złotych - ogłaszamy konkurs „Kultura wspólna sprawa”. Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszej imprezy kulturalnej, np. koncert, warsztaty, wystawa, spotkanie z pisarzem, przegląd filmowy… Zapewniamy pomoc merytoryczną, zaplecze techniczne i lokalowe. Na wioski czekamy do 17 lutego 2020 r.

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001