Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Strona główna » Teatr i słowo » Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

Zapraszamy recytatorów, wokalistów oraz wszystkich miłośników żywego słowa do wzięcia udziału w eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Konkurs jest najbardziej prestiżowym i najstarszym tego typu konkursem w Polsce.

więcej

67. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

Zapraszamy młodzież szkół średnich i dorosłych recytatorów z Łomży do udziału w eliminacjach miejskich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 11 maja 2022 r. w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Eliminacje zaczynamy o godz.11.00.

więcej

66. Ogólnopolski Konkurs Poetycki

foto

Zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych i recytatorów dorosłych do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

więcej

64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Jury 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w składzie : Krzysztof Zemło, Bernard Karwowski, Witold Długozima postanowiło przyznać:

więcej

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

Luiza Sutkowska i Jakub Sadowski pojadą pod koniec kwietnia do Białegostoku, na wojewódzkie eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To nasi zwycięzcy miejskich eliminacji. Gratulujemy !

więcej

62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

31 marca 2017 r. w MDK-DŚT odbyły się miejskie eliminacje 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Krzysztof Zemło, Monika Kowalska, Bernard Karwowski po wysłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiło przyznać w kategorii Turniej recytatorski :

więcej


60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

1 kwietnia (to nie Prima Aprilis!) w sali widowiskowej MDK-DŚT odbyły się eliminacje miejskie 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Młodzi recytatorzy z łomżyńskich szkół rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach : Turnieju Poezji Śpiewanej, Turnieju Teatrów Jednego Aktora, Turnieju Recytatorskim i Turnieju Wywiedzione ze Słowa.

więcej

59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Magdalena Kocoń
Fot. Marcin Kossakowski

2 kwietnia 2014 r. w MDK-DŚT odbyły się miejskie eliminacje 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Joanna Klama, Jolanta Święszkowska, Karol Boruch, Bernard Karwowski po wysłuchaniu wszystkich recytatorów postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

58. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Katarzyna Choińska - Wyróżnienie w kategorii

4 kwietnia 2013 r. w MDK-DŚT odbyły się miejskie eliminacje 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Małgorzata Sawicka -Kujawa, Marek Lechowicz, Bernard Karwowski po wysłuchaniu 12. recytatorów (w tym trzech wykonawców Turnieju poezji śpiewanej, siedmiu wykonawców Turnieju recytatorskiego, dwóch wykonawców kategorii „Wywiedzione ze słowa”, jednej osoby w Turnieju „Teatrów jednego aktora” postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

2 kwietnia 2012 roku w siedzibie MDK-DŚT odbyły się eliminacje miejskie 57.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie udział wzięła młodzież szkół ponadgimnazjalnych i studenci. Jury w składzie: Eliza Mieleszkiewicz, Bernard Karwowski i Lech Woliński po przesłuchaniu 15. wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

56. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

5 kwietnia 2011 roku odbyły się miejskie eliminacje 56. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Bogumiła Gosk, Marek Lechowicz, Bernard Karwowski po przesłuchaniu 16 wykonawców postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej53. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Jury eliminacji miejskich 53 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbyły się 11 kwietnia 2008 roku w składzie: Małgorzata Sawicka – Kujawa, Wojciech Olejnik, Jan Suchodoła po wysłuchaniu 14 uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

52. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Informujemy, że w dniu 16 kwietnia(poniedziałek) b.r. o godz.10 odbędą się eliminacje miejskie 52 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestnicy mogą wystąpić w czterech turniejach:

więcej

51. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

4 kwietnia 2006r w MDK-DŚT odbyły się miejskie eliminacje 51. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Magdalena Kruszyńska – Sosnowska, Henryk Gała, Bogdan Szczepański, po wysłuchaniu 15-u recytatorów (w tym 14-u wykonawców turnieju recytatorskiego i 1-ej osoby w kategorii „wywiedzione ze słowa”) postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

więcej

50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

foto

15 marca 2005r w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbyły się miejskie eliminacje 50. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jury w składzie: Bogumiła Wierzchowska – Gosk, Iwona Olszewska, Piotr Domalewski, po przesłuchaniu 21 recytatorów w kategorii recytatorskiej i „Wywiedzione ze słowa” postanowiło przyznać następujące nagrody:

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001