Łomżyńska Orkiestra Dęta

Strona główna » Muzyka » Łomżyńska Orkiestra Dęta

W rytmie POP

foto

Ze sceny wybrzmiewały popularne szlagiery w nowych, zaskakujących aranżacjach. Nie zabrakło też wokalnej niespodzianki. Dziękujemy muzykom Łomżyńskiej Orkiestry Dętej i dyrygentowi Waldemarowi Borusiewiczowi oraz licznie zgromadzonej publiczności za cudowne popołudnie i zapraszamy do obejrzenia relacji z tego spotkania.

więcej

Dęciaki 2023

foto

Wyjątkowa i jedyna w regionie - Łomżyńska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Waldemara Borusiewicza, zagrała w piątkowy wieczór w Hali Kultury. Niezmiernie nas cieszy, że orkiestra ma tylu fanów i wielbicieli. Gratulujemy również muzykom, którzy tworzą orkiestrę i zaskakują ciągle nowym programem. BRAWO!

więcej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁEJ !

foto

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i Dyrektor MDK-DŚT zapraszają na wspólne śpiewanie najpiękniejszych pieśni patriotycznych przy wtórze Łomżyńskiej Orkiestry Dętej pod batutą Waldemara Borusiewicza i z udziałem tenora - Pawła Krasulaka.

więcej

Śpiewajmy dla Niepodległej !

foto

W wypełnionej po brzegi Hali Kultury zaśpiewaliśmy wspólnie 14 najpiękniejszych pieśni patriotycznych. Koncert „Śpiewajmy dla Niepodległej” uświetnił występ tenora Pawła Krasulaka, któremu towarzyszyła nasza niesamowita Łomżyńska Orkiestra Dęta pod batutą Waldemara Borusiewicza. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję dowiedzieć się trochę o historii powstania utworów oraz o ich autorach. Jednakże najważniejsza była łącząca pokolenia fantastyczna atmosfera oraz towarzyszące koncertowi emocje.

więcej

Dęciaki. Koncert Łomżyńskiej Orkiestry Dętej

foto

Zapraszamy na koncert Łomżyńskiej Orkiestry Dętej MDK-DŚT pod batutą Waldemara Borusiewicza. Koncert „Dęciaki” odbędzie się w sobotę, 19 marca 2022r. w Hali Kultury. Zaczynamy o godzinie 18:00. W programie światowe szlagiery, np. „Hit the road Jack” czy „New York, New York”. Wstęp wolny !

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001