OFF-ROAD

Strona główna » Muzyka » OFF-ROAD
OFF-ROAD

OFF ROAD Spotkania z Kulturą Niepopularną 2022

foto

OFF ROAD to spotkania z kulturą ambitną, alternatywną i niszową, to wydarzenia, które warto znać ! W tym roku w programie znalazło się osiem offowych wydarzeń – wystawa, spektakle, filmy, koncerty, pokazy slajdów - spotkania na których nie może Was zabraknąć ! Zapewniamy różnorodny program, który pozwoli każdemu odbiorcy znaleźć interesującą imprezę. Zaczynamy 11. października od pokazu filmów REPLIKA 15. LUBELSKIEGO FESTIWALU FILMOWEGO: NAGRODZONE FILMY w Galerii Pod Arkadami.

więcej

Off Road – Na Offie Kultury 2021 za nami.

foto

Władysław „Gudonis” Komendarek oczarował publiczność podczas finałowego koncertu Off Road – Na Offie Kultury. Wykonał nie tylko bardzo różnorodny repertuar, ale zaprezentował też jedyny w swoim rodzaju spektakl z wykorzystaniem świateł, laserów i wizualizacji.

więcej

OFF ROAD 2021 - NA OFFIE KULTURY

foto

OFF ROAD – Na Offie Kultury to cykl wydarzeń artystycznych, prezentujących kulturę ambitną, alternatywną, niszową, nieobecną w Łomży – koncerty, wystawy, spektakle, filmy. Różnorodny program pozwoli każdemu odbiorcy znaleźć interesujące wydarzenia. Nowością imprezy będzie cykl warsztatów artystycznych skierowanych do osób wykluczonych kulturalnie, w tym z niepełnosprawnościami. Obie grupy - artyści alternatywni i osoby ze środowisk wykluczonych, pozostają "na offie kultury". Serdecznie zapraszamy

więcej

Mini OFF-ROAD 2019

foto

W tym roku zaproponowaliśmy „spotkania z kulturą” również najmłodszym mieszkańcom Łomży. W dniach 21-24 października wychowankowie wielu łomżyńskich przedszkoli wezięło udział w interdyscyplinarnych warsztatach artystycznych. Zajęcia poprowadzili instruktorzy MDK-DŚT.

więcej

OFF-ROAD 2019

foto

P R O G R A M

więcej


OFF - ROAD - czyli Spotkania z Kulturą Niepopularną

foto

To pierwsza edycja nowej, czterodniowej imprezy promującej wydarzenia, które warto znać. Zaczynamy 26. października od wystawy prac artystki, która jako pierwsza na świecie stworzyła unikatowe obrazy za pomocą WROTEK, zastępując nimi pędzel malarski. MaTu, Marzena Turek Gaś w swoim dorobku ma ponad sto wystaw w różnych częściach świata. W ramach Off-ROAD zobaczymy także spektakle teatralne (spektakl "Litera i" Tadeusza Wierzbickiego, monodram na podstawie opowiadania Samuela Becketta „Pierwsza miłość”, spektakl "Nie bójmy się…” Teatru Wariatino). Zapraszamy również na pokaz filmów Studia Wajdy w ramach ogólnopolskiego festiwalu „Patrz więcej” oraz na koncert Mikromusic Acoustic Trio, czyli fuzję jazzu, trip-hopu, rocka, czasem też muzyki ludowej.

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001