Warsztaty

Strona główna » Muzyka » Warsztaty

DŻWIĘKOWE SPA - OFF RELAX

foto

Data : 25.09.2021 / sobota i 26.09.2021 / niedziela Godzina : 15.00 Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 / Galeria Bonar / I PIĘTRO Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona - ZAPISY Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”.

więcej

Akademia Dźwięku - ODWOŁANE !

foto

Bezpłatne szkolenie dofinansowane w ramach konkursu na Małe Granty MDK-DŚT- KULTURA WSPÓLNA SPRAWA nie odbędzie się w związku z panującą pandemią Covid-19.

więcej

warsztaty wokalne z JAKUBEM WOCIALEM

foto

w ramach Festiwalu SOUNDTRACK

więcej

Warsztaty Wokalne i Perkusyjne FUNKASANKI CAMP 2019

foto

Funkasanki Camp to 5 dni intensywnej pracy z młodymi wokalistami i perkusistami. Zajęcia odbywać się będą w grupach wiekowych, w klasach wokalu i perkusji. Najlepszą nauką jest wspólne granie, dlatego dodatkowo na warsztatach będziemy ćwiczyć w zespołach złożonych z uczestników i nas instruktorów. Oprócz tego, mnóstwo wiedzy merytorycznej i praktycznej, ćwiczeń oraz tajników scenicznych! W tym roku na koncercie finałowym, oprócz solowych występów wszystkich uczestników, wystąpią także lokalne zespoły młodzieżowe.

więcej

10 Warsztaty Perkusyjne Łomża 2019

foto

28 stycznia - 1 lutego 2019

więcej

Funkasanki Camp - Warsztaty Wokalne i Perkusyjne vol.2

foto

Data : 27-31 sierpnia 2018 Miejsce : MDK-DŚT Funkasanki Camp to 5 dni intensywnej pracy z młodymi wokalistami i perkusistami, których efektem będzie przygotowanie z każdym uczestnikiem utworu do występu na koncercie finałowym. Dodatkowo na warsztatach stworzymy zespoły wokalne i perkusyjne. Oprócz tego mnóstwo wiedzy merytorycznej i praktycznej, ćwiczeń oraz tajników scenicznych. Ostatniego dnia wszyscy warsztatowcze zaprezentują się na scenie. Oczywiście wszystko w atmosferze dobrej zabawy!

więcej

Funkasanki Camp - Warsztaty Wokalne i Perkusyjne vol.1

foto

Data : 25-29 czerwca 2018 r. Godzina : 12.00-18.00 Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 Opłata : 100 zł Zapisy: Wokal - Anka Kaptór 667337737 Perkusja - Przemek Starachowski 782337427

więcej

9 WARSZTATY PERKUSYJNE ŁOMŻA 2018

foto

Jak co roku, w ferie, nie może zabraknąć Warsztatów Perkusyjnych !!! 9 edycja odbywać się będzie w Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży! Zapraszamy wszystkich na zajęcia, które przygotują uczestników do występu na Koncercie Finałowym ostatniego dnia warsztatów - nawet tych, którzy za perkusją zasiadają po raz pierwszy! Tak jak w ubiegłych latach, na warsztatach również będziemy przygotowywać występy zespołów perkusyjnych !!!

więcej


Muzyczne wyprawy - Afryka

foto

26 i 27 sierpnia 2016r. Olga Stopińska wraz ze swymi wspaniałymi gośćmi - Wiolą Wojciechowską i Nikodemem Bąkowskim poprowadzili warsztaty interdyscyplinarne pt . „Muzyczne wyprawy – Afryka”. Główna ideą warsztatów było doświadczanie radości ze wspólnego muzykowania oraz ukazywanie fenomenu i niezwykłego bogactwa świata muzyki, mającej swe korzenie w europejskich i pozaeuropejskich kulturach tradycyjnych. Uczestnicy warsztatów swoją muzyczną podróż rozpoczęli od tętniącej rytmem Afryki; zapoznali się z tradycyjnymi oraz inspirowanymi kulturą tradycyjną Afryki pieśniami, rytmami i tańcami. Wszyscy wykonali barwne instrumenty perkusyjne, które podczas finałowego pokazu okazały się również efektownym rekwizytem tanecznym.

więcej

VI Warsztaty Perkusyjne DRUMS WORKSHOP 2015

foto

Warsztaty jak co roku odbyły się w siedzibie MDK-DŚT przy Wojska Polskiego 3. Są prawdopodobnie jedynymi w Polsce, które prowadzą klasę „zero” – dla osób które nigdy nie grały na perkusji. Uczestnicy mieli doskonałą szansę przez tydzień zdobyć bardzo praktyczne umiejętności gry na perkusji i w ostatni dzień zaprezentować się na koncercie galowym. Celem warsztatów było rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży oraz promocja muzyki jako aktywnej formy spędzania czasu. Wszystkie edycje warsztatów łącznie zgromadziły ponad 150. uczestników i ponad dwukrotnie więcej publiczności.

więcej

Śpiewamy Przeboje

Propozycja zajęć pod hasłem „Śpiewamy Przeboje” adresowana jest do uzdolnionych wokalnie młodszych i starszych nastolatków, którzy interesują się współczesną muzyką rozrywkową.

więcej

V Warsztaty Perkusyjne Drums Workshop Łomża 2014

foto

Termin Warsztatów: 3-7 lutego 2014 Miejsce: Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży Ul. Wojska Polskiego 3

więcej

IV Warsztaty perkusyjne

foto

IV WarsztatyPerkusyjne „DRUM WORKSHOP” odbyły się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (21-25.01.2013r) w MDK-DŚT w Łomży. Zajęcia były prowadzone przez Przemysława Starachowskiego w dwóch grupach zero, dziecięcej i młodzieżowej – dla osób, które nigdy nie miały styczności z instrumentem i w grupie zaawansowanej – dla perkusistów z doświadczeniem.

więcej

Rytmiczna przygoda

foto

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach rytmicznych, które rozpoczną się 2 lipca 2012 w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3. Warsztaty trwać będą do 6 lipca i poprowadzą je Anna Kaptór i Przemysław Starachowski. Wstęp wolny

więcej

III warsztaty perkusyjne

foto

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w III Warsztatach Perkusyjnych DRUMS WORKSHOP ŁOMŻA 2012, które będą odbywać się w drugim tygodniu ferii zimowych. Zajęcia będą prowadzone w trzech grupach: dwóch grupach zero – dla osób, które nigdy nie miały styczności z instrumentem i grupie zaawansowanej – dla perkusistów z doświadczeniem. Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mieli szansę pokazać nabyte na warsztatach umiejętności na koncercie finałowym w ostatni dzień warsztatów.

więcej

Zajęcia perkusyjne

foto

Codziennie od 10:00 – 12:00 zapraszamy na zgłębianie podstaw gry na perkusji. Każdy uczestnik będzie miał okazję dowiedzieć się jak jest zbudowany rytm oraz pozna podstawy techniki gry na werblu i zestawie perkusyjnym. Poziom podstawowy daje możliwość spróbowania różnorodnych sposobów gry na perkusji i samodzielnego budowania rytmów.

więcej

Bateriada

foto

Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży oraz Projekt Artystyczny Pracownia Sztuki Perkusyjnej ogłaszają nabór do zespołu wokalno – perkusyjnego BATERÍADA.

więcej

II warsztaty perkusyjne

foto

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w II Warsztatach Perkusyjnych DRUMS WORKSHOP ŁOMŻA 2011, które będą odbywać się w czasie ferii zimowych. Zajęcia będą odbywały się w trzech grupach: grupie zero – dla osób, które nigdy nie miały styczności z instrumentem i dwóch grupach dla osób mniej i bardziej zaawansowanych. Warsztatowicze złączą również swoje siły w zespołach perkusyjnych. Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mieli szansę pokazać nabyte na warsztatach umiejętności na koncercie finałowym w ostatni dzień warsztatów.

więcej

« · 1 · »
MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001