Mocne uderzenie stand-upu - Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

Strona główna » Teatr i słowo » Stand-Up

Mocne uderzenie stand-upu - Brudzewski, Kutek, Minkiewicz

  • Mocne uderzenie stand-upu - Brudzewski, Kutek, Minkiewicz
  • Mocne uderzenie stand-upu - Brudzewski, Kutek, Minkiewicz
Data: 27.09.2019
Godzina : 19:00
Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Bilety : dostępne w trzech pulach na kupbilecik.pl:
1) Early Bird – 25zł
2) Regular – 30zł
3) Last Call – 35zł (dostępne również w MDK-DŚT w dniu imprezy)

Po przerwie wakacyjnej powracają cykliczne spotkania z dobrym stand-upem. Przygotujcie się na mocną dawkę śmiechu! Zaczynamy z grubej rury, odwiedzi nas trójka bardzo mocnych i różnorodnych komików wraz ze swoimi najnowszymi programami:

MICHAŁ KUTEK - prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie, spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”. Przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

MACIEJ BRUDZEWSKI - swoim poprzednim programem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystko, co lubisz, znajdziesz w nowym programie Brudza, pt.: "Każdy ratuje siebie". Zobacz to na żywo i sprawdź, która historia stanie się Twoją ulubioną!

MIESZKO MINKIEWICZ - gospodarz sceny i świeżo upieczony zwycięzca Polskiej Ligi Roast Battle. Reprezentant zarówno Białegostoku jak i świetnego poczucia humoru i niezależnych poglądów. Stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości polskich festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Zapraszamy!

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Patronat medialny:
Telewizja Narew

----------------------------------------------
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

2019-08-26 12:55 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001