STAND-UP W PORCIE

Strona główna » Teatr i słowo » Stand-Up

STAND-UP W PORCIE

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza na stand-upowy wieczór w łomżyńskim Porcie. Swoje żarty na łomżyńskiej publiczności przetestuje trzech komików : Marcin Mieszko Minkiewicz, Maciej Brudzewski, Wojciech Pięta. Dobra zabawa gwarantowana ! 20 sierpnia (piątek) – 18:00 – Bulwary nad Narwią. Wstęp wolny.

MIESZKO MINIEWICZ

Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 14 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć. Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka. Na koncie ma dwa speciale komediowe, "W związku z tym" oraz "Hihilista". Występował też na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Zwycięzca pierwszej ogólnopolskiej ligi Roast Battle (sezon 2018/2019). Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.

 

MACIEJ BRUDZEWSKI

Materiałem pt. "Burdel" zaskoczył, zniesmaczył, rozkochał, a przede wszystkim rozbawił do granic absurdu. W grudniu 2019 do sieci wpuścił kolejny materiał pt. "Każdy ratuje siebie". Od stycznia 2020 Maciek prezentuje swój 3 program "Gniazdo Szerszeni", z którego dowiesz się m.in.: - jak nie namawiać na trójkąt - jakie przyzwyczajenia wynosi się z domu - jak rozmawiać z kobietami, żeby to miało sens - jak wykrzesać dodatkowy czas na seks będąc rodzicem - co robią starzy ludzie w biedronce - czemu strach iść do SPA

 

WOJTEK PIĘTA

Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny. Mówi o życiu widzianym z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę, niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Jego występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

* IMPREZA DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

** PROSIMY O ZASŁANIANIE UST I NOSA PODCZAS WYSTĘPU

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Organizatorzy :

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych,

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji,

Urząd Miejski w Łomży.

2021-08-02 13:10 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001