Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu

Strona główna » Teatr i słowo » Stand-Up

Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu

  • Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu
  • Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu
  • Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu
  • Walaszczyk/Minkiewicz/Splin - mocne uderzenie stand-upu
Uderzenie kończące stand-upowy sezon zimowy będzie w tym roku było naprawdę mocne! Do Łomży powróciła wspaniała Wiolka Walaszczyk, na deskach MDK DŚT zadebiutował również Piotr Splin. A poza tą dwójką zacnych stand-upowych gości ze swoim programem "Hihilista" pożegnał się wreszcie wasz gospodarz Mieszko Minkiewicz. Wszystko to przy akompaniamencie pierwszego mocnouderzeniowego nagrania youtubowego.

Wiolka Walaszczyk - stand-uperka z Gdańska.
Bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna osobowość sceniczna. Wiolka Walaszczyk wystąpi z nowym materiałem "Życie Od Kuchni". W swoim programie chętnie opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych.

Mieszko Minkiewicz - stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Wystepował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka.

Piotr Splin - stand-up - Smutny śmieszek prowadzący bloga poświęconego komedii - zycietokomedia.pl. Finalista IV edycji Antrakt Stand-up Festiwalu. Ulubieniec babci Jagusi, wielbiciel umiarkowanej pogody, zielonej herbaty i Acodinu. Obawia się, że może być hipochondrykiem, ale lekarze mówią, że to tylko sobie wmawia.

Data : 20.05.19
Godzina : 19:00
Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Bilety dostępne w trzech pulach na kupbilecik.pl :
I pula - 20zł
II pula - 25zł
III pula - 30zł (dostępna też w MDK DŚT)


* Wydarzenie dla osób dorosłych
** Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
*** Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

2019-05-14 09:30 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001