Mocne uderzenie stand-upu vol.2

Strona główna » Teatr i słowo » Stand-Up

Mocne uderzenie stand-upu vol.2

Data : 16.03.2018
Godzina : 19:00
Miejsce: Scena Na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3
Bilety : 30zł - do kupienia w MDK-DŚT lub na www.kupbilecik.pl

Karol Modzelewski - stand-uper, komik, scenarzysta, podróżnik, miłośnik tatara, kochanek. W swoim życiu występował przed kamerami MTV, Polsatu, TVP (ale to kiedyś), TVN czy Comedy Central. Połowa nieistniejącego już duetu Bękarty Stand-Upu. Specjalizuje się w dawaniu radości ludziom pobudzając ich wyobraźnię. Można go spotkać na scenach w całym kraju i oczywiście na YouTube i Facebooku, gdzie próbuje nowych form komedii. Można go usłyszeć w RMF FM, a także że jest również twórcą kanału 20 Stand-Upów. Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach.

Gaweł Feliga
- Gaweł występował w Comedy Central, w Polsce i za granicą. W Przyjaciółkach grał człowieka, który rozmawia przez telefon. Co prawda był kilkakrotnie w telewizji, ale raczej nie jest złym człowiekiem. Lubi mówić o języku, muzyce i konsumpcji. Bardziej bebop, niż smooth jazz i na pewno rap, nie szanty. Nie boi się poruszać tematów trudnych i kontrowersyjnych. Obecnie (dokładnie w tym momencie) pisze żart o sałatce colesław. Twórca podcastu Nagrałeś To, w którym prowadzi rozmowy o życiu i innych żartach.

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Rudowłosy, a raczej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Dziennikarz, konferansjer, animator kultury, miłośnik historii... zabawnych historii. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle.

Mieszko Minkiewicz - to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Trochę gruby i włochaty. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Owoce tej miłości szwędają się do tej pory po Internetach. Grał na większości festiwali komediowych, gdzie zgarnął sporo nagród solowych i zespołowych. Zdarzało mu się też robić stand-up z gitarą, przez co nie przepadają za nim ani stand-uperzy, ani kabareciarze. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central zanim ktoś mu nie powiedział, że nikt już nie ogląda telewizji. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.

Show dla osób dorosłych.

Zdjęcia z imprezy : Marcin Kossakowski

2018-03-05 10:05 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001