IMPROWIZACJA Z AD HOC

Strona główna » Teatr i słowo » Warsztaty » Laboratorium Teatru

IMPROWIZACJA Z AD HOC

  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC
  • IMPROWIZACJA Z AD HOC

WARSZTATY IMPROWIZACJI Z KRAKOWSKĄ GRUPĄ AD HOC

Daty i godziny :
8.06.2019 / sobota – godz.15.00-19.00
9.06.2019 / niedziela – godz. 10.00-16.00
Miejsce : MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Koszt : 50 zł / osoba
Ilość miejsc ograniczona
Rezerwacja : tel. 086 216 32 26

Prowadzący : 

ALAN PAKOSZ
Ukończył UEK w Krakowie, ale towaroznawcą nie został. Jeszcze w trakcie studiów rzucił się w wir teatru, kabaretu, potem wciągnęło go też „impro”. Gra w kabarecie, prowadzi imprezy jako konferansjer, szkoli aktorów i amatorów, jak robić impro. Członek międzynarodowej organizacji Ohana, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej ImproFest. Kocha góry i morze. Ma dwa koty, w tym jednego ze sztuczną nogą.

MICHAŁ OCIEPA
Improwizator z 10-letnim doświadczeniem, trener improwizacji, absolwent dziennikarstwa i zarządzania kulturą, konferansjer, menedżer kultury. Od 15 lat nieprzerwanie związany z Polską sceną komediową. Od 2008 roku członek krakowskiej Grupy AD HOC, jednej z pierwszych grup improwizacyjnych w Polsce. Swoją wiedzę teoretyczną i warsztat zdobywał współpracując z trenerami i instruktorami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Holandii, Słowenii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii i Australii. Organizator największego w Polsce Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej ImproFest. Założyciel krakowskiej Szkoły Improwizacji AD HOC. Na swoim koncie ma setki występów improwizowanych oraz dziesiątki przeprowadzonych warsztatów improwizacji scenicznej. Od 2018 roku regularnie występujący w krakowskim Teatrze Variete ze spektaklem "Wieczór Komedii Improwizowanej."

SPEKTAKL

w wykonaniu Grupy AD HOC
Wieczór Komedii Improwizowanej

Data : 09.06.2019
Godzina: 19.00
Miejsce : Scena na Piętrze, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3, Łomża
Bilety : 20 zł

WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ
To spektakl autorstwa Grupy AD HOC, który składa się z kilkunastu skeczy tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza. To widzowie decydują o najważniejszych kwestiach. Publiczność wybiera postacie w jakie mają wcielić się aktorzy, miejsca w jakich ma się odbyć akcja, problemy z jakimi zmierzą się bohaterowie historii. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

GRUPA AD HOC
Powstała w październiku 2008 roku jako jedna z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją teatralno-komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jaki długie formy impro (pełnowymiarowe spektakle) – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Członkowie grupy swoją wiedzę i doświadczenie zdobywali na warsztatach z instruktorami z m.in.: Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Austrii, Czech, Szwajcarii i Hiszpanii. AD HOC to kilkaset godzin występów i przeprowadzonych w całej Polsce warsztatów improwizacji. Grupa często gości na festiwalach teatralnych, kabaretowych i improwizacyjnych. Doświadczenie telewizyjne grupy poparte jest współpracą z TVP, Polsatem i Comedy Central. Pomysłodawcy i organizatorzy największego w Polsce festiwalu improwizacji komediowej “ImproFest”.

WYDARZENIE DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY

2019-05-16 12:14 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001