Strona główna » Muzyka » Koncerty » 2015

Michał Grobelny i Studio Band

22 maja 2015 odbył się koncert Michała Grobelnego, młodego utalentowanego wokalisty, pianisty i kompozytora, znanego szerszej publiczności dzięki uczestnictwie w programie „The Voice of Poland”, w którym to przy boku Tomsona i Barona doszedł aż do półfinału 3. edycji. Brał także udział w różnych innych programach typu talentshow tj. 3. edycja „Mam Talent”(półfinał) i „Szansa na sukces” (odcinki z Mietkiem Szcześniakiem oraz ku pamięci Andrzeja Zauchy). Aktualnie można go zobaczyć w programie „Jaka to melodia”, w którym od niedawna występuje jako jeden z głównych wokalistów.

Przychodzimy do Ciebie...

W poniedziałek, 18 maja br. o godz. 19:00 w Katedrze Łomżyńskiej odbył się koncert urodzinowy Św. Jana Pawła II „PRZYCHODZIMY DO CIEBIE” w wykonaniu zespołu wokalnego i solistów Studia eMDeK pod dyrekcją Magdy Sinoff.

Grażyna Auguścik Orchestar - Inspired by Lutosławski

Data : 8 czerwca 2015r.Godzina : 19:00Miejsce : Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, ul. Nowa 2Bilety (60, 70, 80 zł) : dostępne poprzez stronę : www.biletomat.pl i w MDK-DŚT

No Longer Music. Tour 2015

www.nolongermusic.com

W środę, 13 maja w Amfiteatrze Miejskim odbył się koncert legendarnego zespołu NO LONGER MUSIC, składającego się z międzynarodowej grupy muzyków, aktorów i artystów. Celem zespołu, który powstał w Amsterdamie w 1985r. jest ewangelizacja poprzez muzykę opartą na wartościach chrześcijańskich.

Przemysław Strączek International Trio

9 maja na deskach MDK-DŚT zagrał - od kilku lat obecny w rankingu najlepszych polskich gitarzystów Przemysław Strączek (według czytelników Jazz Forum - Jazz Top). Gitarzyście towarzyszyli znakomici muzycy : Maciej Szczyciński (kontrabas) i Flavio Li Vigni z UK (perkusja). Przed koncertem muzycy poprowadzili również warsztaty otwarte, które obejmowały m.in.:

Rob Tognoni

Gitarzysta, wokalista, bluesman, wirtuoz. Krytycy na całym świecie są zgodni: Rob Tognoni to jeden z najoryginalniejszych artystów na bluesrockowej scenie. 17 stycznia (sobota) wystąpił w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3.

« · «« · 1 · 2 · »