Wiwat Maj, Trzeci Maj !

Foto nr 2458
Fotogaleria
Za nami przepiękny koncert pieśni patriotycznych „Wiwat Maj, Trzeci Maj !” z okazji 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja! W wypełnionej po brzegi Hali Kultury wybrzmiały najpiękniejsze polskie pieśni, które przypomniały nam o naszej historii, braterstwie, wolności i dumie z bycia Polakami. Dziękujemy artystom – sopranistce Zuzannie Szary i Łomżyńskiej Orkiestrze Dętej pod batutą Waldemara Borusziewicza - za poruszające wykonania oraz wszystkim mieszkańcom Łomży za wspólne śpiewanie !

Witaj Maj !

Fotogaleria