Listopadowe mocne uderzenie stand-upu z Piotrkiem Szumowskim

Strona główna » Teatr i słowo » Stand-Up

Listopadowe mocne uderzenie stand-upu z Piotrkiem Szumowskim

Data : 8.11.2019
Godzina : 18:00
Miejsce : MDK-DŚT, ul.Wojska Poskiego 3
Bilety : dostępne na kupbilecik.pl oraz w MDK DŚT:
30 zł
40 zł - w dniu wydarzenia

Na listopadowym mocnym uderzeniu tym razem konkretny gość z Warszawy, członek grupy Stand-up Polska, podróżnik, pisarz i leń, Piotr Szumowski! Piotrek żegna się ze swoim obecnym materiałem, ale to się dobrze składa, bo u nas go jeszcze nie grał, dlatego najpierw się przywita, a potem pożegna. Zapraszamy!

Piotrek Szumowski "Półczłowiek, półgłówek"
Na początku materiał miał nazwyać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy. Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozponowalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma rejacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

+ support: Andy Sosnowski / Andrzej Sosnowski

Urodzony w latach osiemdziesiątych w Kielcach, zaraz po eksplozji w Czarnobylu, Andrzej Sosnowski podążył za opadem i spędził połowę życia w Anglii. Tam miał sporo czasu i możliwości żeby popełnić dość przyzwoitą ilości błędów. Właściwie tyle, że musiał wrócić do Polski, gdzie kontynuuje swój jednostajny upadek w szaleństwo i roztargnienie. Częsty gość jednych z najbardziej renomowanych szpitali w Europie, jest na tyle zabawny, że sprawia, że śmiejesz się zamiast mu współczuć. Ma też wąsy pod swoim imponującym nosem, które to z pewnością afiszuje po scenie... lub publiczność, jeśli ma takie widzimisię... Oczekujcie prawdopodobnie niewiarygodnych opowieści o podróżach i przygodach oraz instrumentów dętych!

Prowadzenie - Mieszko Minkiewicz
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Patronat medialny:
Telewizja Narew
----------------------------------------------
*Wydarzenie dla osób dorosłych
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

2019-10-07 10:26 Opublikował: Admin

MDK-DŚT

INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3,
tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl,

NIP:718-00-07-644 NR KONTA 73 1560 0013 2818 0753 7000 0001