Hunter

Strona główna » Muzyka » Scena Rockowa » Koncerty

Hunter

  • Hunter
  • Hunter
  • Hunter
  • Hunter
  • Hunter
Data: 26.03.2017
Miejsce: MDK-DŚT, Klub Pop Art., ul. Wojska Polskiego 3
Start : 18:00
Bilety w przedsprzedaży do 24.03 : 40 pln / MDK-DŚT i Galeria Pod Arkadami
Bilety w dniu koncertu : 50 pln
Support : EmpatiC

Druga odsłony trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej "NieWolnOść", której premiera odbyła się jesienią zeszłego roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter.

Nowa płyta ma bardzo duży ciężar i jest kolejnym krokiem naprzód w hunterowskiej wizji tworzenia i grania muzyki. Utwory, zarówno muzycznie jak i tekstowo, są z jednej strony syntezą wcześniejszych i częściowym powrotem do korzeni, a z drugiej zupełnie nowym kierunkiem, który prawdopodobnie kolejny raz zaskoczy wielu słuchaczy. Jest i trzecia strona, która jak zwykle pozostaje ukryta, aż do momentu przesłuchania całości i własnej oceny. Na to jak zwykle Hunter bardzo liczy, konsekwentnie szukając nowych pomysłów, kolejnych drzwi do otwarcia, drążąc tematy dotykające nas wszystkich, nie unikając tych, które są powszechnie unikane, starając się jednak mimo wszystko zachować przy tym zdrowy dystans.

Teksty opisują bardzo mocno obecne wydarzenia na świecie i w Polsce, mimo, że jak zwykle są one rozszczepiane pryzmatem historii i napisane w kontekście analogii do ubiegłych zdarzeń i ludzkich zachowań.

Na płycie pojawiają się przedziwne słowa, instrumenty i dźwięki, które właściwie stały się już wizytówką Huntera. Na koncertach, w dodatkowej oprawie scenograficzno-oświetleniowej cała ta mieszanka nabiera jeszcze większej mocy.

Zdjęcia z koncertu : Marcin Kossakowski

EmpatiC (Ostrołeka)
Zespół powstał w grudniu 2005 roku w Ostrołęce, a jego muzykę można określić jak metal z pogranicza deah i thrash metalu. EmpatiC obecnie związany jest austryjacką wytwórnią Terrasound Records i ma na swoim dorobku dwa albumy studyjne – ‘Gods of Thousand Souls’ z 2010 oraz ‘Ruined Landscape’ z 2014. W tym roku zespół obchodzi XII lecie istnienia.
Więcej info o zespole znajdziecie na www.facebook.com/empatic.info oraz www.empatic.com

2017-03-03 15:06 Opublikował: Admin

Facebook BIP
MDK-DŚT
INSTYTUCJA KULTURY MIASTA ŁOMŻA
18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 3, tel./fax: 86/216 32 26, 216 45 53, e-mail:sekretariat@mdk.lomza.pl, NIP:718-00-07-644